Kreativní týden v muzeu - příměstský tábor

12. 8. 2024 – 16. 8. 2024
Přihlaste své dítě na náš příměstský tábor a dopřejte mu týden plný zábavy, poučení a nových přátelství.

Příměstský tábor děti zábavnou formou seznámí s vybranými objekty Muzea města Prahy a s historickými tématy od středověku po moderní dějiny. Čekají nás interaktivní hry, badatelské i kreativní aktivity. Své umělecké dovednosti si vyzkoušíme při odlévání kachlí, kyanotypii nebo při tvorbě vlastního domovního znaku. V průběhu tábora budeme mít také jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí muzea a objevit, jak se restaurují sbírkové předměty a co vše se ukrývá v depozitářích, kam je běžným návštěvníkům vstup zakázán.

Formulář k přihlášení naleznete zde→

Místo konání

• Sraz účastníků vždy před vstupem do domu U Zlatého prstenu, Týnská 6, Praha 1.
  • Příměstský tábor probíhá v různých objektech Muzea města Prahy.

• Věk: 8–12 let (max. 20 dětí)
  • Cena: 2 500 Kč/dítě (pondělí–pátek)
  • Pro děti je zajištěn teplý oběd a pitný režim.
  • Informace: Veronika Pleskotová,
    pleskotova@muzeumprahy.cz

12.–16. 8. 2024, 8.30–16.30 hod.