Vážení návštěvníci, Hlavní budova Muzea města Prahy je uzavřena z důvodu probíhající rekonstrukce. Navštivte naše další objekty.

Příměstský tábor Muzea města Prahy ve Ctěnicích

25.–29. 7. 2022 se v Zámeckém areálu Ctěnice uskuteční příměstský tábor MMP s názvem Hádanky císaře Rudolfa II.

Ve dnech 25.–29. 7. 2022 se v Zámeckém areálu Ctěnice (Bohdanečská 259/1, 190 17 Praha 9 – Vinoř) uskuteční příměstský tábor MMP s názvem Hádanky císaře Rudolfa II. Program je vhodný pro děti ve věku 7 (po ukončení první třídy, nutná znalost čtení) –14 let. Pod vedením zkušených lektorů budou děti ve dvou věkově odstupňovaných oddílech (7-10 a 11-14 let) pátrat po typických předmětech spojených s osobou císaře Rudolfa II. a seznámí se s dobovým řemeslným uměním.

Prostřednictvím her budou děti poznávat minulost pražských obyvatel v době vlády Rudolfa II. a vyzkoušejí si i klíčové techniky práce historika a muzejníka přiměřeně k věku. Součástí tábora je i večerní zakončení táborové hry a závěrečné páteční setkání s rodiči.

Místo

Sraz dětí bude vždy mezi 8.00 a 8.30 hod. na stanici metra Letňany, předávání dětí po programu tamtéž mezi 16.30 a 17.00 hod.

Maximální počet účastníků tábora: 20 osob

Cena: 2 500 Kč

V ceně bude zahrnuto:

• celodenní program
  • doprava pro dětí z Letňan do Ctěnic a zpět
  • oběd a odpolední svačina (dopolední svačinu zajistí rodiče)
  • zajištění pitného režimu
  • výtvarný materiál a pomůcky pro program

Přihlášky: od 15. 3. do 15. 7. 2022 (nebo do naplnění kapacity tábora).
Kontaktní osoba: Iva Vachková,
vachkova@muzeumprahy.cz, 721 330 470

Tábor bude realizován pouze za příznivé epidemiologické situace. V případě jeho zrušení bude celý poplatek vrácen.

25.–29. 7. 2022