Vážení návštěvníci, Hlavní budova Muzea města Prahy je uzavřena z důvodu probíhající rekonstrukce.

Příměstský tábor Muzea města Prahy ve Ctěnicích

Termín táboru: 9.– 13. 8. 2021

Ve dnech 9.–13. 8. 2021 se v Zámeckém areálu Ctěnice (Bohdanečská 259/1, 190 17 Praha 9 – Vinoř) uskuteční příměstský tábor MMP s názvem Pět tajemství Kryštofa Haranta. Program je vhodný pro děti ve věku 7 (po ukončení první třídy, nutná znalost čtení) – 14 let. Pod vedením zkušených lektorů budou děti ve dvou věkově odstupňovaných oddílech (7-10 a 11-14 let) pátrat po tajemstvích spojených s osobou předbělohorského šlechtice, cestovatele a hudebníka Kryštofa Haranta z Polžic a Bezdružic, který byl také dvorním radou a komorníkem Rudolfa II.

Prostřednictvím her budou děti poznávat minulost pražských obyvatel v době předbělohorské a vyzkoušejí si i klíčové techniky práce historika a muzejníka přiměřeně k věku. Součástí tábora je i večerní zakončení táborové hry a závěrečné páteční setkání s rodiči.

Místo

Sraz dětí bude vždy mezi 8.00 a 8.30 hod. na stanici metra Letňany, předávání dětí po programu tamtéž mezi 16.30 a 17.00 hod.

Maximální počet účastníků tábora je 20.

Cena: 2500 Kč
V ceně bude zahrnuto:

• celodenní program
  • doprava pro dětí z Letňan do Ctěnic a zpět
  • oběd a odpolední svačina (dopolední svačinu zajistí rodiče)
  • zajištění pitného režimu
  • výtvarný materiál a pomůcky pro program
  • táborové tričko
  • prohlídka koňských stájí v zámeckém areálu s programem

Přihlášky na tábor budou přijímány v termínu od 22. 3. do 30. 7. 2021 do naplnění kapacity tábora.
Kontaktní osoba: Iva Vachková, 721 330 470; vachkova@muzeumprahy.cz.

Tábor bude realizován pouze za příznivé epidemiologické situace. V případě jeho zrušení bude celý poplatek vrácen.

Od 9. 8. do 13. 8. 2021