Aktuální mimořádná opatření pro vstup do objektů muzea zde.

Průvodce expozicí Praha Karla IV. – středověké město pro děti do 12 let a jejich rodiče

Hravý průvodce s úkoly pro děti i rodiče, který zaměřuje děti na nejzajímavější exponáty v expozici Praha Karla IV. – středověké město.

Pro děti a jejich rodiče připravilo lektorské oddělení hravého průvodce s úkoly, které zaměřují děti na nejzajímavější exponáty v expozici. V pokladně lze zakoupit za 30 Kč desky s pracovním listem a tužkou. Do listu budou zaznamenávat své objevy v prvním i ve druhém patře. Na závěr na písařském pultu svoji práci završí otiskem speciálního razítka. Zadní strana pracovní list slouží i jako omalovánky a seřazovací hra. Návštěvu domu U Zlatého prstenu je možné zakončit prozkoumáním dětského muzea, které na závěr prohlídky přímo navazuje a v němž jsou připraveny ve skriptorium i pastelky.

Dům U Zlatého prstenu

Týnská 630/6