Vážení návštěvníci, Hlavní budova Muzea města Prahy je uzavřena z důvodu probíhající rekonstrukce. Navštivte naše další objekty.

Výběrová řízení

Oznámení pro veřejnost – výběrové řízení na nájemce – Ctěnice

Muzeum hlavního města Prahy (MMP) vyhlašuje výběrové řízení na dlouhodobý pronájem
a) kavárny,
b) hotelu a restaurace, anebo
c) kavárny, hotelu a restaurace dohromady
v Zámeckém areálu Ctěnice, Bohdanečská 259/1, Praha 9 – Vinoř.

Předpokládané datum zahájení nájmu je 1. 1. 2022.

Podrobné informace k výběrovému řízení a o prohlídkách prostor naleznete v sekci Výběrová řízení ve Výzvě k podání nabídek na pronájem a přílohách.

Termín pro podání nabídek je 15. 11. 2021 do 16.00 hod.

Zámecký areál Ctěnice spravuje MMP od roku 2012. Jedná se o kulturní nemovitou památku - zámecký a hospodářský areál, který byl od svého vzniku postupně upravován do renesanční a později barokní podoby. MMP v rámci areálu zpřístupňuje pro veřejnost stálé expozice a výstavy v několika objektech a organizuje tematické akce pro širokou veřejnost (Jablkobraní, Adventní trhy, Masopust, atd), a to vše se zaměřením na tradiční lidovou kulturu. V areálu jsou další provozovny pro veřejnost – jezdectví a zahradnictví.

Výzva k podání nabídek
Příloha – 1a1b1c