Pokladní / kustod v galerii Studijního a dokumentačního centra Norbertov, Muzeum hl. města Prahy

Pro práci v galerii Studijního a dokumentačního centra Norbertov hledáme kolegyni či kolegu na pozici pokladní / kustod. Spolupráce na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení (½ pracovního úvazku), od 1. března 2020.

Náplň práce: kontakt s návštěvníky a podávání informací o probíhajících výstavách v rámci Architektonického trojúhelníku (Müllerova vila, Rothmayerova vila, Studijní a dokumentační centrum Norbertov). Práce s pokladním systémem, prodávání vstupenek a publikací, správa rezervací, asistence během vernisáží a výstav.

Požadavky: SŠ vzdělání či student VŠ, aktivní znalost práce na PC, komunikativní úroveň anglického, případně dalšího světového jazyka, zájem o architekturu 20. století. Spolehlivost, reprezentativní a příjemné vystupování, dobré organizační dovednosti. Měsíčně je nutné odpracovat přibližně osm směn v pravidelném režimu střídání. Pracovními dny jsou sobota, neděle, úterý, čtvrtek.

Nástup od 1. března 2020.

Nabízíme práci ve významné kulturní instituci, příjemné pracovní prostředí, práci na ½ pracovního úvazku, členskou kartu AMG a příspěvek na ošatné po zapracování.

Průvodní dopis se strukturovaným životopisem prosím zašlete na herman@muzeumprahy.cz    do 26. ledna 2020.

Kontakt: Petr Heřman, M + 420 728 385 465, herman@muzeumprahy.cz