Muzeum hlavního města Prahy

Kalendář

Kalendář akcí pro veřejnost

 

Září 2019

 

17. 9. / úterý, 17:00, Studijní a dokumentační centrum Norbertov, Komentovaná vycházka
Od Müllerovy vily po stopách prvorepublikových politiků
více > 

18. 9. / středa, 17:00, Studijní a dokumentační centrum Norbertov, Přednáška
Praha nepostavená. Naděje 60.–70. let
více > 

19. 9. / čtvrtek, 16:30–18:00, Hlavní budova na Florenci, Akademie volného času
Dějiny zahradního umění v Praze, Cyklus Pražské parky a zahrady, skupina A
více > 

21. 9. / sobota, 16:00, Studijní a dokumentační centrum Norbertov, Komentovaná vycházka 
Zažít město jinak
více > 

21. 9. / sobota, 16:30–18:00, Podskalská celnice na Výtoni, Akce
Zažít Výtoň jinak
více > 

25. 9. / středa, 11:00, Hlavní budova na Florenci, Komentovaná vycházka
EPOS 257: Dýmová hora
více > 

26. 9. / čtvrtek, 17:30, Dům U Zlatého prstenu, Komentovaná prohlídka expozice
Praha Karla IV. – středověké město
více > 

26. 9. / čtvrtek, 17:30, Dům U Zlatého prstenu, Komentovaná prohlídka výstavy
Pro kamna ke Špačkovi – kachle a kamnářství v renesanční Praze
více > 

26. 9. / čtvrtek, 16:30–18:00, Hlavní budova na Florenci, Akademie volného času
Dějiny zahradního umění v Praze, Cyklus Pražské parky a zahrady, skupina B
více > 

 

Říjen 2019

1. 10. / úterý, 14:00–19:00, Hlavní budova na Florenci, Akce 
Den seniorů
více > 

3. 10. / čtvrtek, 16:30–18:00, Hlavní budova na Florenci, Akademie volného času
Pražské pošty, Cyklus Praha neobjevená IV., skupina A
více > 

8. 10. / úterý, 14:00, Zámecký areál Ctěnice, Literární kavárna
Martina Fialková a Božena Steinerová „Klavír je můj život“
více > 

9. 10. / středa, 18:00, Hlavní budova na Florenci, Přednáškový cyklus
EPOS 257: Dýmová hora
více > 

9. 10. / středa, 16:30–18:00, Hlavní budova na Florenci, Akademie volného času
Archeologické depoty ve sbírkách MMP a jejich svědectví, Cyklus Městské muzeum pražské a jeho sbírky
více > 

10. 10. / čtvrtek, 16:30–18:00, Hlavní budova na Florenci, Akademie volného času
Pražské pošty, Cyklus Praha neobjevená IV., skupina B
více > 

12. 10. / sobota, 10:00–17:00, Zámecký areál Ctěnice, Akce
Sklo a drát
více > 

13. 10. / neděle, 14:00, Studijní a dokumentační centrum Norbertov, Komentovaná vycházka
Od Müllerovy vily ke Střešovickému hřbitovu
více > 

14. 10. / pondělí, 17:00, Studijní a dokumentační centrum Norbertov, Přednáška
Melnikovův dům. Záchrana ikony avantgardní architektury
více > 

17. 10. / čtvrtek, 16:30–18:00, Hlavní budova na Florenci, Akademie volného času
Zahrady Pražského hradu, Cyklus Pražské parky a zahrady, skupina A
více > 

23. 10. / středa, 18:00, Hlavní budova na Florenci, Přednáškový cyklus
EPOS 257: Dýmová hora
více > 

24. 10. / čtvrtek, 17:30, Dům U Zlatého prstenu, Komentovaná prohlídka expozice
Praha Karla IV. – středověké město
více > 

24. 10. / čtvrtek, 16:30–18:00, Hlavní budova na Florenci, Akademie volného času
Zahrady Pražského hradu, Cyklus Pražské parky a zahrady, skupina B
více > 

Overlay loader