Muzeum hlavního města Prahy

Hrajeme si celý den 2014

Hrajeme si celý den 2014

Místo:
Petřínská rozhledna

Termín:
1. 6. 2014

Místo: Petřínská rozhledna
Muzeum hlavní města Prahy pořádá dne 1. 6. 2014 v blízkém okolí Petřínské rozhledny program pro děti v rámci oslav Mezinárodního dne dětí. Program bude připraven pro rodiče s dětmi od 11 do 17 hodin.


Celou akci bude moderovat kouzelník Grino, který předvede i magická vystoupení. Na programu budou také divadelní představení a ukázky žonglování s čímkoliv, žonglování si následně budou moci děti i rodiče vyzkoušet. Návštěvníci si mohou vyzkoušet i moderní provazochodectví, tzv. slackline, a shlédnout exhibici slacklinistů. Celý den bude v provozu herna deskových her, kde bude příležitost zahrát si hru Člověče, nezlob se a další hry. V průběhu dne bude probíhat focení ‒ děti se budou moci vyfotit jako klíčník Pražských věží a fotografii si hned odnést domů, fotografie budou následně umístěny také na facebooku muzea. K dispozici bude také stánek a prezentace Wikimedia ČR a bibliobus Městské knihovny Praha. Během odpoledne, od 12.00 do 15.30, bude probíhat soutěž pro děti na téma hry Člověče, nezlob se.

Pro děti bude připravena i dětská dílna, kde mohou děti malovat a tvořit své výrobky dle  fantazie, vyzkoušet si vitráž a pískové obrázky. Malovat se bude na talíře, skleničky, dřevěné obrázky, zápisníky, trička, papírové škrabošky…


Program

11.00 zahájení celé akce

11.05 Divadlo Svíčková a Bidlo na plovárně – klaunské vystoupení s letním tématem pro pobavení malých i velkých diváků

11.45 exhibice slackline

12.00 kouzelnické vystoupení kouzelníka Grina

13.00 exhibice žonglování, workshop – skupina Mix Trix

14.00 kouzelnické vystoupení kouzelníka Grina

14.45 Divadlo Táta, máma a já aneb O Palečkovi – veselá pohádka pro děti i jejich rodiče

15.30 kouzelnické vystoupení kouzelníka Grina

16.00 exhibice žonglování – skupina Mix Trix

17.00 ukončení akce

 

 

Overlay loader