Klub přátel muzea

Program akcí Klubu přátel muzea na rok 2018

Program bude pravidelně aktualizován – o případných změnách nebo detailech konkrétních akcí budete včas informováni e-mailem nebo poštou.

A co Vás tedy v roce 2018 čeká?

LEDEN – Komentovaná prohlídka nově otevřené II. etapy stálé expozice Praha Karla IV. – středověká Praha
30. ledna od 18:00, dům U Zlatého prstenu, komentovaná prohlídka s vedoucí lektorského oddělení, občerstvení

DUBEN – Odborná přednáška o archeologickém nálezu Valentinské brány vedená archeologem Petrem Starcem
4. dubna od 16:00, hlavní budova muzea, občerstevní

KVĚTEN – Komentovaná prohlídka výstavy Konzervovaná minulost vedená samotnými konzervátory, autory výstavy.
10. května od 17:30, dům U Zlatého prstenu

ČERVEN – Zahájení letní sezóny v Zámeckém areálu Ctěnice s doprovodným programem
26. června od 18:00, komentovaná prohlídka expozice, prohlídka sousedních stájí Jezdecké společnosti s občerstvením

ZÁŘÍ – Prohlídka výstavy Plečnikův dům. Architektovo pokusné pole v galerii Studijního a dokumentačního centra Norbertov.
11. září od 17:30, Studijní a dokumentační centrum Norbertov

LISTOPAD – Komentovaná prohlídka výstavy Praha 1848-1918 s autory a setkání s ředitelkou muzea PhDr. Zuzanou Strnadovou, občerstvení.
26. listopadu od 16:30, Hlavní budova muzea na Florenci

Program v roce 2019 (termíny budou upřesněny):

LEDEN – Prohlídka objektu ředitelství Muzea hl. m. Prahy s výkladem

BŘEZEN – Komentovaná prohlídka Müllerovy vily

DUBEN – Večerní komentovaná prohlídka Svatomikulášské městské zvonice s kurátorem objektu

ČERVEN – Co se děje pod povrchem - Prohlídka konzervátorských dílen muzea

ZÁŘÍ – Vycházka Starým i Novým Podskalím a návštěva muzea Podskalská celnice na Výtoni

LISTOPAD – Komentovaná prohlídka výstavy

Po obdržení přihlášky na programy je potřebné potvrdit svou účast na e-mailové adrese klubpratel@muzeumprahy.cz, a to k zajištění Vašeho co největšího pohodlí a dostatku všeho potřebného.

(------LINKA------)

Informace pro členy

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte:
Kristýna Vrbová
Klub přátel muzea