Vážení návštěvníci, od 18. 12. 2020 jsou uzavřeny všechny objekty MMP.

Příměstský tábor Muzea hlavního města Prahy ve Ctěnicích

Ve dnech 9.–13. 8. 2021 se v Zámeckém areálu Ctěnice (Bohdanečská 259/1, 190 17 Praha 9 – Vinoř) uskuteční příměstský tábor MMP s názvem Pět tajemství Kryštofa Haranta. Program je vhodný pro děti ve věku 7 (po ukončení první třídy, nutná znalost čtení) – 14 let. Pod vedením zkušených lektorů budou děti ve dvou věkově odstupňovaných oddílech (7-10 a 11-14 let) pátrat po tajemstvích spojených s osobou předbělohorského šlechtice, cestovatele a hudebníka Kryštofa Haranta z Polžic a Bezdružic, který byl také dvorním radou a komorníkem Rudolfa II.

Prostřednictvím her budou děti poznávat minulost pražských obyvatel v době předbělohorské a vyzkoušejí si i klíčové techniky práce historika a muzejníka přiměřeně k věku. Součástí tábora je i večerní zakončení táborové hry a závěrečné páteční setkání s rodiči.

(------LINKA------)

Maximální počet účastníků tábora je 20.

Cena: 2500 Kč
V ceně bude zahrnuto:

•     celodenní program
  •     doprava pro dětí z Letňan do Ctěnic a zpět
  •     oběd a odpolední svačina (dopolední svačinu zajistí rodiče)
  •     zajištění pitného režimu
  •     výtvarný materiál a pomůcky pro program
  •     táborové tričko
  •     prohlídka koňských stájí v zámeckém areálu s programem

Sraz dětí bude vždy mezi 8:00 a 8:30 hod. na stanici metra Letňany, předávání dětí po programu tamtéž mezi 16:30 a 17:00 hod.

(------LINKA------)

Přihlášky na tábor budou přijímány v termínu od 22. 3. do 30. 7. 2021 do naplnění kapacity tábora.
Kontaktní osoba: Iva Vachková, vachkova@muzeumprahy.cz, 721 330 470.

Tábor bude realizován pouze za příznivé epidemiologické situace. V případě jeho zrušení bude celý poplatek vrácen.