Příměstský tábor Muzea hlavního města Prahy ve Ctěnicích

Zámecký areál Ctěnice

13. 7. 2020 – 17. 7. 2020

Ve dnech 13. – 17. 7. 2020 se v Zámeckém areálu Ctěnice (Bohdanečská 259/1, 190 17 Praha 9 – Vinoř) uskuteční příměstský tábor MMP s názvem Přemyslovské dobrodružství (Jak získat korunu a neztratit mitru).

Program je vhodný pro děti ve věku 7 (po ukončení první třídy, nutná znalost čtení) – 14 let. Pod vedením zkušených lektorů budou děti ve dvou věkově odstupňovaných oddílech (7-10 a 11-14 let) pátrat po minulosti Prahy. Prostřednictvím her budou děti poznávat minulost pražských obyvatel v době raného středověku (11. století) a vyzkoušejí si i klíčové techniky práce historika a muzejníka přiměřeně k věku. Součástí tábora je i večerní zakončení táborové hry a závěrečné páteční setkání s rodiči. Maximální počet účastníků tábora je 20.

Cena: 2500 Kč

V ceně bude zahrnuto:

• celodenní program
  • doprava pro dětí z Letňan do Ctěnic a zpět
  • oběd a odpolední svačina (dopolední svačinu zajistí rodiče)
  • zajištění pitného režimu
  • výtvarný materiál a pomůcky pro program
  • táborové tričko
  • prohlídka koňských stájí v zámeckém areálu s programem
  • pro starší děti nocleh ze čtvrtka na pátek (mladší po dohodě)
  •

Sraz dětí bude vždy mezi 8:00 a 8:30 hod. na stanici metra Letňany, předávání dětí po programu tamtéž mezi 16:30 a 17:00 hod.

Přihlášky na tábor budou přijímány v termínu od 1. 3. do 30. 6. 2020 do naplnění kapacity tábora.

Kontaktní osoba: Iva Vachková, vachkova@muzeumprahy.cz, 721 330 470