Příměstský tábor Muzea hlavního města Prahy ve Ctěnicích

Zámecký areál Ctěnice

15. 7. 2019 – 19. 7. 2019

Ve dnech 15. – 19. 7. 2019 se v Zámeckém areálu Ctěnice (Bohdanečská 259/1, 190 17 Praha 9 – Vinoř) uskuteční příměstský tábor MMP s názvem Ztracená výsada. Program je vhodný pro děti ve věku 7 (po ukončení první třídy, nutná znalost čtení) – 14 let. Pod vedením zkušených lektorů budou děti ve dvou věkově odstupňovaných oddílech (7-10 a 11-14 let) pátrat po minulosti Prahy. Prostřednictvím dobrodružných her budou děti poznávat minulost obyvatel pražského souměstí v době osvícentví a vyzkoušejí si i klíčové techniky práce historika a muzejníka přiměřeně k věku. Součástí tábora je i večerní tajemné zakončení dobrodružné hry a závěrečné  páteční setkání s rodiči. Maximální počet účastníků tábora je 20.

Cena: 2500 Kč

V ceně bude zahrnuto:

• celodenní program
  • doprava pro dětí z Letňan do Ctěnic a zpět
  • oběd a odpolední svačina (dopolední svačinu zajistí rodiče)
  • zajištění pitného režimu
  • výtvarný materiál a pomůcky pro program
  • táborové tričko a deník pro každého účastníka
  • prohlídka koňských stájí v zámeckém areálu s programem
  • pro starší děti nocleh ze čtvrtka na pátek (mladší po dohodě)

Sraz dětí bude vždy mezi 8:00 a 8:30 hod. na stanici metra Letňany, předávání dětí po programu tamtéž mezi 16:30 a 17:00 hod.

Program starší skupiny účastníků bude mít dvakrát jiné místo ranního srazu, končit bude vždy stejně s mladšími dětmi.

Přihlášky na tábor budou přijímány v termínu od 1. 3. do 30. 6. 2019 do naplnění kapacity tábora.
Kontaktní osoba: Iva Vachková, lektori1@muzeumprahy.cz.