Rothmayerova vila

dle rezervačního systému >>

Otevřeno:
úterý, čtvrtek, sobota, neděle
začátky prohlídek 10, 12, 14, 16 hod.

Návštěva je možná pouze po předchozí rezervaci.

Vlastní vila architekta Otto Rothmayera ukrývá stálou expozici „Příběh jednoho domu a jedné rodiny“. Expozice připomíná osobitý styl architektonického díla Otto Rothmayera a zároveň se snaží navodit atmosféru životního, pracovního i uměleckého prostředí, které Rothmayer vytvořil společně se svou manželkou, významnou textilní výtvarnicí a propagátorkou moderního životního stylu Boženou Rothmayerovou.

Prohlídka Rothmayerovy vily

Vila je otevřena veřejnosti v úterý, čtvrtek, sobotu a neděli. Prohlídka je možná pouze po předchozí rezervaci, vždy s lektorským výkladem v českém a anglickém jazyce. Vzhledem k velkému zájmu doporučujeme všem návštěvníkům rezervaci prohlídky minimálně 3 týdny předem. V případě zájmu o prohlídku Rothmayerovy i Müllerovy vily využijte cenově zvýhodněnou společnou vstupenku do obou objektů.

V jedné prohlídkové skupině je z kapacitních a bezpečnostních důvodů max. 7 osob.
Skupinové rezervace nad 7 osob budou řešeny individuálně, stejně jako prohlídky v jiných jazycích, než je čeština a angličtina. V průběhu jednoho dne může Rothmayerovu vilu navštívit max. 40 osob.

Upozornění pro návštěvníky

>  vstup do objektu je umožněn 10 minut před začátkem prohlídky
>  na prohlídku je třeba přijít nejpozději 5 minut před jejím začátkem
>  v objektu není dovoleno fotografovat ani pořizovat jiné audiovizuální záznamy
>  před prohlídkou vily je nutné odložit tašky i kabelky v uzamykatelné šatně
>  do objektu není povolen vstup psů
>  objekt nemá bezbariérový přístup
>  vzhledem k prostorovému uspořádání interiéru, velkému množství schodů a zákazu sedání na nábytek upozorňujeme
    návštěvníky na fyzickou náročnost prohlídky.

Rezervace prohlídky

Na prohlídku se rezervujte pomocí rezervačního formuláře níže, případně telefonicky v kanceláři vily v út, čt, so, ne od 10 do 16 hod. na tel. čísle: + 420 224 312 012.

Vaše rezervace je platná až po zpětném potvrzení z Rothmayerovy vily. Toto potvrzení odesílá pokladna vily na zadaný kontaktní e-mail pouze v návštěvních dnech (út, čt, so, ne).

V případě, že se ve Vámi vybraný den nezobrazuje v rezervačním kalendáři žádný čas prohlídek, je celý den již obsazený.

Rezervační systém Obrázek